Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy podłogowe

( ilość produktów: 15 )

Lampy stojące - szybki sposób na zmianę wystroju wnętrza
W naszym sklepie oferujemy Ci nowoczesne i klasyczne lampy do salonu, sypialni oraz innych pomieszczeń w Twoim domu. Wszystkie z nich pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, znanych i cenionych producentów. Solidne wykonanie, trwałość oraz wyjątkowy design sprawiają, że są to produkty, które nawet po upływie długich lat zachwycać będą swoją niezawodnością. 

Lampy podłogowe stojące: praktyczne uzupełnienie wnętrza

Stylowe lampy stojące to ważny element oświetlenia do domu, bez którego trudno wyobrazić sobie aranżację salonu, sypialni czy gabinetu. Nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru, spowijając przestrzeń swoim miękkim światłem i wyznaczając poszczególne strefy w pomieszczeniu. Idealnie sprawdzają się w towarzystwie wygodnego fotela, tworząc przestrzeń do zanurzenia się wieczorem w ulubionej lekturze czy po prostu doświetlające ciemne miejsca. Są mobilne, więc z łatwością można przenieść je tam, gdzie są akurat potrzebne.

Tworząc klimatyczną aranżację, warto postawić na kilka źródeł światła. Wybierając jeden centralny punkt oświetlenia, którym najczęściej jest lampa wisząca, można stworzyć wnętrze klaustrofobiczne, nieatrakcyjne i mało praktyczne. Uzupełniając je kilkoma innymi punktami, jak na przykład nowoczesną lampę podłogową, łatwo można stworzyć dobrze doświetlone pomieszczenie.

Lampa stojąca nie stanowi tylko funkcjonalnego dodatku. Może stać się też przykuwającą oczy dekoracją, dzięki której ozdobisz swoje wnętrze i sprawisz, że stanie się bardzo przytulne. Mnogość ich kształtów, rozmiarów i charakteru sprawia, że dopasują się do aranżacji w dowolnym stylu. Szczególnie dekoracyjne są lampy podłogowe glamour, które dzięki złotym lub srebrnym elementom, wniosą do wnętrza szykowny blask.

Lampy stojące do salonu to zawsze dobry wybór. Wyłaniająca się zza sofy lampa stojąca została już przez nas wspomniana, ale to właśnie takie ustawienie pozwoli dużej lampie stworzyć piękną aranżację bez nadmiernego zagracania całego wnętrza. Niewielkie lampy stojące świetnie nadają się do doświetlenia miejsca pracy ? stojące koło biurka pozwolą Ci wyznaczyć wyraźną strefę skupienia i poświęcić się bieżącym sprawom. W towarzystwie szafki RTV wykreują relaksującą strefę odpoczynku, rozpraszając nieco światło telewizora i tworząc przytulny klimat.

pixel