Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Shuttersy

( ilość produktów: 4 )

Shutters - piękno tkwi w szczegółach 
Shutters na okna znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnych, jak i w tradycyjnych wnętrzach. Doskonale wpisują się w klimat domowego zacisza, pomieszczeń biurowych czy lokali usługowych – w tym: hoteli, restauracji, knajpek oraz barów. Wykonywane całkowicie pod indywidualny wymiar, pozwalają na zabawę kształtami i kolorami, dając tym samym nieograniczone możliwości aranżacyjne. I to nawet przy bardzo niestandardowych oknach!

Czym są okiennice shutters?

O czym mowa? Shuttersy składają się zazwyczaj z kilku połączonych zawiasami paneli, z których każdy wypełniony jest ruchomymi lamelami, które ? zupełnie jak żaluzje ? ograniczają ilość wpuszczanego do mieszkania światła.

Tradycyjnie białe, dziś występują w szerokiej palecie kolorów. Mamy do wyboru shuttersy z lamelami o różnej szerokości, wykonane z różnych gatunków drewna lub kompozytu.

Shuttersy w oknach. W jakich pomieszczeniach je stosować?

Okiennice tego typu występują w szerokiej gamie estetycznej, więc nie powinniśmy obawiać się, że nie dopasujemy ich do naszego wystroju. Zastanówmy się w jakich pomieszczeniach sprawdzą się szczególnie dobrze.

  • Wśród pomieszczeń, w których komfort cieplny i świetlny jest szczególnie ważny, na pewno znajduje się sypialnia. Shuttersy zapewnią nam pełną kontrolę nad ilością światła o poranku, a w połączeniu z regulacją stopnia otwarcia okien dadzą więcej możliwości ustalenia optymalnej temperatury pomieszczenia.

  • Okna w salonie ozdobione shuttersami będą prezentować się świetnie, umożliwią kontrolę nad światłem, a więc nad nastrojem pomieszczenia. Dodatkowo dzięki możliwości pełnego wyciemnienia shuttersy okażą się świetną opcją dla kinomaniaków-domatorów. Atmosfer sali kinowej uzyskamy nie tylko w nocy.

  • Okno w łazience to duże szczęście, ale też szereg problemów. Shuttersy umożliwią skorzystanie z pięknego światła dziennego w łazience, a jednocześnie zapewnią optymalny komfort i wymaganą intymność. Przy montażu shuttersów w łazience szczególnie pamiętajmy o dobrze zaimpregnowanym drewnie i odpornych na korozję zawiasach.

  • Nie ma takiego pomieszczenia, w którym shuttersy są złym pomysłem. Są ozdobą uniwersalną estetycznie, która cechuje się szeregiem praktycznych zalet. Nie wahajmy się stosować ich także w kuchni, jadalni, na poddaszu lub w pokoju dziecięcym.

 

pixel