Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Murale i fototapety

( ilość produktów: 94 )

Mural ścienny - przenieś się do świata piękna
Bogata baza zebranych przez nas murali ściennych, jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie w niej wzór dostosowany do swojego gustu i aranżacji pomieszczenia. Czas zmienić pogląd na tapety - to już nie tylko papierowa dekoracja, ale prawdziwa innowacja, teraz dostępna także w prywatnych mieszkaniach oraz biurach. Z nami dobierzesz dekoracje, które dopełnią Twoją przestrzeń. 

Mural ścienny - pobudź swoją wyobraźnię 

Mural ścienny pozwala wprowadzić do wnętrza właściwie wszystko, co sobie wymarzymy. Tapeta ta jest drukowana na indywidualne zamówienie i jest szyta na miarę dla naszej ściany. Warto przyjrzeć się trendom, które poniżej podsuwają gotowe inspiracje.

Świat przyrody: mural z zamglonym lasem pojawia się w ofercie wielu producentów. Do tego dochodzą motywy egzotyczne rodem z dzikiej dżungli.

Mural z liśćmi: palmy, monstery, bananowca albo kilku roślin naraz.

Zwierzęta: najczęściej wybierane są te bliskie sercu, czyli zwłaszcza koty i psy. Dużą popularnością cieszą się tapety z końmi oraz egzotycznymi drapieżnikami.

Miasta: w ciągu dnia albo o zmroku, pięknie oświetlone. Jeśli mamy swoją ulubioną metropolię, warto wprowadzić jej klimat do wnętrza właśnie za pomocą murali.

Pejzaże morskie i górskie: naturalne krajobrazy, niezakłócone działalnością człowieka, pozwolą na nowo odkryć związek z przyrodą.

Murale do każdego domowego wnętrza, bardzo dobrze zaprezentują się w dorosłych pomieszczeniach oraz w pokojach dziecięcych. Projekt doskonale prezentują się na dużych powierzchniach, a wiele z nich pozwoli na optyczne powiększenie np. małego salonu. Murale ścienne idealnie wpasują się również w komercyjne miejsca np. w pokojach hotelowych, salach konferencyjnych czy biurach. To doskonałe rozwiązanie na centralną ścianę w Waszym pomieszczeniu, wzory staną się akcentem, który będzie przyciągać spojrzenia.

pixel