Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-01-20

O nas

Wybierz wygodne zakupy, urządź wnętrze w jednym miejscu!

HOME x INVEST

A&A Wnętrza zajmuje się kompleksowym wykończeniem oraz aranżacją wnętrz. W naszym showroomie znajdziesz wyjątkowe materiały:
od doskonałej jakości mebli polskich producentów, przez nowoczesne podłogi, oryginalne tapety i oświetlenie, po funkcjonalne dekoracje okienne.

 

 

Wyjątkowe miejsce w Legnicy

DORADZAMY. Dbamy o wygodę naszych klientów, aby w przyjaznej atmosferze, pod okiem naszych projektantów, mogli zrealizować każdą swoją wizję. 

WSPIERAMY. Dzięki elastycznym procesom produkcji naszych dostawców, oferujemy materiały dopasowane do potrzeb każdego wnętrza. 

INSPIRUJEMY. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań w kwestii: designu, wzornictwa, technologii oraz aranżacji wnętrz.

Wszystko w jednym miejscu!

  ORYGINALNY PROJEKT                     WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY                    PROFESJONALNY MONTAŻ

 

Odmień swój biznes

W jednym miejscu pomożemy Ci stworzyć koncepcję wymarzonego wnętrza, dobierzemy najlepsze rozwiązania oraz zrealizujemy projekt zarówno dla inwestorów, jak i Klientów prywatnych.

BIURA, RESTAURACJE, HOTELE
CENTRA HANDLOWE, SIŁOWNIE
PLACÓWKI SŁUŻBY ZDROWIA
BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty

Kup materiał z montażem

 Showroom Cafe A&A Wnętrza


Kawiarnia w A&A Wnętrza została dodana do przestrzeni showroomu, aby stworzyć atmosferę, w której nasi goście i klienci będą mogli się zrelaksować, znaleźć inspirację i porozmawiać na ciekawe tematy w pięknym otoczeniu.

Odwiedź nas nie tylko, kiedy poszukujesz inspiracji do stworzenia idealnego wnętrza. Odwiedź nas także, kiedy chcesz napić się najlepszej kawy w Legnicy.

 

Odwiedź nasz showroom!

 

 

 

Skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy!

 

 

Znajdź nas na legnickim rynku przy. ul Złotoryjskiej 11-15

pixel